
Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, anunţă că a discutat cu preşedinţii organizaţiilor Uniunii şi a decis că săptămâna viitoare va participa la consultările de la Cotroceni, pentru că e nevoie să fie rezolvată cât mai repede criza politică.
Share this:
(Visited 12 times, 1 visits today)
